×
Awario tili

Jälleenmyyjät

Awario Gem on saatavilla myös seuraavilta jälleenmyyjiltä


Näytetään 80 jälleenmyyjää

Ajankulma Oy

Kainuuntie 87, 88900 KUHMO


0405690096
kuhmo@instru.fi

Ajankulma Oy

Kainuuntie 24, 88600 SOTKAMO


08 666 1919
sotkamo@instru.fi

Ajankulma Oy

Kauppakatu 1, 89600 SUOMUSSALMI


0440710096
suomussalmi@instru.fi

Ajankulma Sotkamo

Kainuuntie 24, 88600 Sotkamo


086661919
sotkamo@instru.fi
http://www.ajankulma.fi

City-Gold

Kauppiaskatu 9, 21600 Parainen


024589777
karl.johan.backstrom@gmail.com

Erjon Kello Ky

Päätie 16, 46900 INKEROINEN


0400 802 303
erjonkello@erjonkello.fi

Graanin Kulta 

Graanintie 1, 50190 MIKKELI 


015 363 555 
graaninkulta@kelloliikepylvanainen.fi

K.I.Kaukon Kello ja Kulta Oy

Aleksanterinkatu 15, 15110 Lahti


03 782 3404
m.kauko@luukku.com 
www.kaukonkellojakulta.fi  

Kalevan Kello H & J Pietarila

Tuomiokirkonkatu 17, 33100 Tampere


03 214 6985
kalevankello@kalevankello.fi 
www.kalevankello.fi

Karhulan Helmi Ky

Eteläinen Karjalantie 5, 48600 Kotka


05 261 922
karhulanhelmi@karhulanhelmi.fi
http://www.karhulanhelmi.fi

Kärkkäinen Oy / Lahti

Pasaasi 2, 15700 Lahti


010 430 3630
keskus@karkkainen.com

Kärkkäinen Oy/ Ylivieska

Ollilanojankatu 2, 84100 Ylivieska


010 430 3000
asiakaspalvelu@karkkainen.com 
www.karkkainen.com

Karvonen.shop Oy

Kuningattarenkatu 11, 07900 Loviisa


019 532 601
info@karvonen.shop
http://www.karvonen.shop

Kauppalan koru- ja Kelloliike

Kirkkokatu 20, 75500 Nurmes


050 501 0045
kauppalankkliike@gmail.com 
www.kauppalankorujakelloliike.fi

Kello ja Kulta Kronos

Kauppatori 3, 37600 Valkeakoski


03 584 4555
kultakronos@gmail.com 
www.kultakronos.fi

Kello ja Kulta Plaza

Vilhonkatu 8, 24100 Salo


0447403845
plaza1@timanttiset.fi
http://www.kellojokinen.fi

Kello ja Kulta Rajala

Keskuskatu 32, 38700 KANKAANPÄÄ


02 572 1233
kellokultarajala@dnainternet.net

Kello ja Kulta Tapiola

Länsituulentie 7, 02100 Espoo


09 455 4380
espoo@kellopulkkinen.fi

Kello- ja Kihla- Aitta Ky

Joensuuntie 16, 31400 Somero


02 748 5358
janne.nystrom@kellojakihla-aitta.fi 
www.kellojakihla-aitta.fi

Kello- ja Kulta Jokinen Oy

Turuntie 13, 24240 Salo


02 731 2325
jokinen@timanttiset.fi

Kello- ja Kultaliike HelmiHelena Oy

Risto Rytin katu 24, 32700 Huittinen


040 1285 775
helena@helmihelena.fi

Kello-Optiikka M. Lappalainen Oy

Kauppakatu 10-12, 89600 Suomussalmi, 


08 711 062
lappalainen@kello-optiikka.fi 
www.kello-optiikka.fi 

Kelloliike Ilmakangas Ky

Kauppakatu 27, 80100 Joensuu


013 122 451
info@ilmakangas.fi 
www.ilmakangas.fi

Kelloliike J. Mäkelä Oy

Turuntie 12, 32200 Loimaa


02 762 2569
info@kellomakela.fi

Kelloliike P. Kainulainen Oy

Kauppakatu 15, 87100 Kajaani


08 623 376
kelloliikekainulainen@gmail.com 

Kelloliike Pulkkinen Oy

Rinteenkulma, 96200 Rovaniemi


016 313 040
rovaniemi@kellopulkkinen.fi 
www.kellopulkkinen.fi 

Kelloliike Rantanen Ky

Kauppakatu16, 08100 LOHJA


019 331 446
myynti@kelloliikerantanen.fi

Kelloliike T. Soikkeli Ky

Kauppakaari 8, 04200 Kerava


0400 184 944
info@kellosoikkeli.fi 
www.kellosoikkeli.fi 

Kelloliike V. Pylvänäinen Oy

Porrassalmenkatu 25, 50100 Mikkeli


015 161 672
kulta@kelloliikepylvanainen.fi 
www.kelloliikepylvanainen.fi  

Kellopuoti

Petterintie 8, 74200 Vieremä


017 8203640
info@kellopuoti.fi
http://www.kellopuoti.fi

Kellosepänliike Sammallahti

Vanhatie 59 D, 86600 Haapavesi


08 450 522
heikki-82@windowslive.com
http://www.kellosepanliikesammallahti.fi

Kellosepänliike Sammallahti

Kalliontie 27, 85501 Nivala


08 440 121
heikki-82@windowslive.com

Keskisen kello (myymälä ja verkkokauppa)

Onnentie 7, 63610 Tuuri


044 755 0440 
tilaukset.keskisenkello@tuuri.fi 
www.keskisenkello.fi 

Kulta-Aika Kamppi

Urho Kekkosenkatu 1 A 75 00100 HELSINKI


0447403800
kamppi@kulta-aika.fi

Kulta-Aika Oy / Kaari

Kantelettarentie 1, 00420 Helsinki


044 740 3826
kaari@kulta-aika.fi

Kulta-Aika Oy / Sello

Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo


044 740 3805
sello@kulta-aika.fi 
www.timanttiset.fi

Kultakello Nikolai

Saharavainiontie 1, 62300 Härmä


06 484 8075
susanna.huhtala@kultakellonikolai.fi
http://www.kultakellonikolai.fi

Kultasepänliike Hanna Niemi Oy

Rantakatu 10, 67100 Kokkola


050 522 6026
hanna@kultasepanliikehannaniemi.fi 
www.kultasepanliikehannaniemi.fi 

Kultaseppä A. Hanhiniemi 

Keskuskatu 11, 60100 Seinäjoki 


050 413 5909  
info@kultaseppahanhiniemi.fi

Kultatähti Hyllykallio

Prisma, Hyllykalliontie 2, 60510 Seinäjoki


020 730 7462
nurmo@kultatahti.fi

Kultatähti Uimola

Ideapark, Suupohjantie 57, 60320 Seinäjoki


020 730 7463
uimola@kultatahti.fi

Kultavieska Ky

Juurikoskenkatu 1 L 2, 84100 Ylivieska


0400 800591
info@kultavieska.com

Laatukoru Oy / Iso Omena 

Piispansilta 11, 02230 Espoo  


0400 110 075 
laatukoru.isoomena@laatukoru.fi

Laatukoru Oy / Jumbo

Vantaanportinkatu 3, 01510 Vantaa


0400 110 069
laatukoru.jumbo@laatukoru.fi

Laatukoru Oy / Kauppakeskus Entresse 

Siltakatu 11, 02770 Espoo  


0400 110 061 
laatukoru.entresse@laatukoru.fi

Fonttikoko-+=
0
    0
    Ostoskori
    Ostoskorisi on tyhjäPalaa kauppaan